Novellini Glax 2 2.0 2P Steamkabinett
Steamkabinettet inneholder:
Det er høyttaler i kabinettet slik at man kan høre på musikk via for eksempel mobil telefon – via Bluetoothen. Høyttaler er plassert øverst bak på søylen.
LED og chromoterapi lys er elegant felt inn i dusjsøylen. Flere farger på lyset.
Panelet er rett under hånddusjen på bildet. Man styrer alle funksjoner uten justering av mengde vann, temperatur på vann og hvor man vil ha vann.
Aroma dispenser er der for at man kan legge bomull med aroma dufter i slik at man får denne duften ut i dampen.
Størrelser:
Fargekombinasjoner:
Hvit/Sort: Profil i sort matt, håndtak i sort matt, dusjsøyle og såpehylle i hvit matt, bakvegger i sort glass, dusjkar i hvit matt og tak i hvit matt.
Hvit: Profil i hvit matt, håndtak i hvit matt, dusjsøyle og såpehylle i hvit matt, bakvegger i hvit glass, dusjkar i hvit matt og tak i hvit matt.
Sort/Hvit: Profil i hvit matt, håndtak i hvit matt, dusjsøyle og såpehylle i sort matt, bakvegger i hvit glass, dusjkar i materic sort og tak i sort matt.
Sølv: Profil i sølv, håndtak i sølv, dusjsøyle og såpehylle i sølv, bakvegger i hvitt glass, dusjkar i hvit og tak i hvit matt.
Corda: Profil i hvit matt, håndtak i hvit matt, dusjsøyle og såpehylle i corda, bakvegger i hvit glass, dusjkar i corda og tak i corda.
Eksternt Lager | Ja |
---|---|
SKU | Glax 2 2.0 2P Steamkabinett-141 |
Produsent | Novellini |