OBS! Leveringstiden på de ulike dimensjonene kan variere, ta kontakt med salgsavdelingen.
Armaflex isolasjonslange AF-2 cellegummi
Høyfleksibel cellegummi med lukket cellestruktur, isolering med høy diffusjonsmotstand og lav varmeledningsevne. For bruk bl.a. innen kulde-, kjøle-, klima- og VVS-tekniske anlegg til å hindre kondens og til å spare energi.
Isolasjonstykkelse 7,0 mm - 10,0 mm.
AF/ArmaFlex er en profesjonell isolering for langvarig kondenskontroll. Dens unike mikrocellestruktur gjør at produktet er enkel å bearbeide og montere. Produktet har en optimal kombinasjonen av en meget lav varmeledningsevne og ekstrem høy diffusjonsmotstand.
Dette forebygger energitap og fuktopptak over lang tid, og hjelper med å redusere risikoen for korrosjon under isoleringen. Den innebygde Microban® antimikrobielle beskyttelsen og de gode brannegenskapene, gjør produktet spesielt godt egnet for bruk i offentlige bygninger og proseessindustrien.
AF/ArmaFlex systemfamilie og vårt 10-års garantikonsept gir en sikker løsning for alle bruksområder.
Dimensjoner:
SKU | Isolasjonslange AF-2 |
---|---|
Produsent | Armaflex |
Eksternt Lager | Nei |