Høiax CONNECTED kan redusere strømregningen, den gir deg mulighet til å utnytte de tidspunktene i døgnet hvor strømmen normalt er billigst. Opptil 5000,- kroner i støtte ved kjøp av Høiax smartbereder.
Smartbereder med ekspansjon fra Høiax. Høiax CONNECTED Expand 300 har nå blitt smart. Leveres med ferdig sett ekspansjonskar på 25L for montering, tilpasset anlegg uten mulighet for fri ekspansjon tilbake på kaldtvannsnettet. Ekspansjonskarene er skjult i toppen av berederen.
En smart varmtvannsbereder med skyløsning og enkel fjernstyring fra smarttelefonen, både berederen hjemme og på hytta.
Du kan også styre via et brukervennlig display på bereden. Du får inntil 4.000 kroner i støtte når du skaffer deg en smart varmtvannsbereder. I tillegg tilbyr Høiax klimabonus på 1000 kroner ved kjøp av Høiax Connected bereder. Berederen må være kjøpt mellom 1. september 2024 og 31. desember 2024 for å få klimabonus fra Høiax.
Hvis du skal kjøpe ny varmtvannsbereder, så anbefaler Enova en smart bereder.
Høiax CONNECTED er aktuell for alle som ønsker å bytte ut sin gamle bereder, eller for dem som vil oppgradere til en mer fremtidsrettet varmtvannsløsning. Høiax CONNECTED brukes som energilager. Den kan styres slik at den bruker strøm når den er rimeligere og man har mulighet til å skru seg av når strømmen er på sitt dyreste.
Høiax CONNECTED kan redusere strømregningen; den gir deg mulighet til å utnytte de tidspunktene i døgnet hvor strømmen normalt er billigst.
Brukervennlig display på berederen.
Med myUplink app har du smart styring av varmtvannsberederen fra smarttelefonen.
Mulighet for å styre varmtvannsberederen på hytta fra app (krever wifi).
Flere nyttige funksjoner og driftsmodus, samt automatisk legionella-program.
Sjekk ENOVA støtten.
Foreløpig kan Connected integreres med følgende smarthus løsninger:
FutureHome smarthussystem
Athom Homey
GoogleHome (Beta) justering av temperatur og aktiviser Boost Google assistenten og Alexa