CTC EcoLogic EXT ushuntet
Et automatisk, pålitelig og oversiktlig styresystem for varmepumper.
Et komplett styresystem når man kobler inn varmepumpen
CTC EcoAir V3 eller CTC EcoPart V3 sammen med en eksisterende kjele.
Et enkelt display for innstillinger.
Tolv ulike systemalternativer
Styrer automatisk inn- og utkobling av eksisterende kjele.
Passer til de fleste gamle kjeler og vannbårende systemer.
Plasseres på veggen i nærheten av eksisterende kjele.
Kan styre opptil tre cTc varmepumper.
Kan kompletteres med sms-funksjon, slik at den kan styres og avleses fra mobiltelefonen.
CTC EcoLogic EXT er en videreutvikling av vår styreenhet cTc EcoLogic, som benyttes til å styre cTc`s varmepumper EcoAir V3 eller EcoPart V3 mot en eksisterende kjele, akkumulatortank eller direkte mot varmesystemet.
CTC EcoLogic EXT tar seg av hele styringen av en eller flere varmepumpers drift og overvåkning. I det lettleste displayet kan du avlese driftsdata, langtidsverdier og dine egne innstillinger på en enkel og logisk måte.
CTC EcoLogic EXT passer til de fleste kjeler og vannbårende varmesystemer, også shuntløse systemer. Styreenheten tar helt automatisk hånd om inn- og utkobling av den eksisterende kjelen.
CTC EcoLogic EXT kan prioritere produksjon av varmt forbruksvann eller varme og den kan håntere to stykker ulike shuntsystem.
CTC EcoLogic EXT kan kompletteres med sms-funksjon, hvilket muligjør fjernovervåkning og justering.Ved større effektbehov, kan cTc EcoLogic EXT styre opptil tre varmepumper.
CTC EcoLogic EXT plasseres på veggen i nærheten av den eksisterende kjelen og leveres med nødvendige følere og ventiler ( anslutning 22 ). For større effekter kan det være behov for en større dimensjon.
For å gjøre nettstedet vårt enda bedre bruker vi funksjonelle og analytiske informasjonskapsler. Informasjon fra denne nettsiden og dine preferanser lagres i disse informasjonskapslene av nettleseren din.
Nødvendige
Viktige informasjonskapsler er strengt nødvendige for å garantere at nettstedet fungerer som det skal.
Funksjonelle
Med dette lar du oss samle inn anonyme data om bruken av nettstedet med tredjeparts informasjonskapsler, som antall klikk og atferden til besøkende på nettstedet. I tillegg kan vi også utføre markedsføringsrelaterte handlinger via dette alternativet.
Ved å aktivere denne informasjonskapselen hjelper du oss med å forbedre opplevelsen din ytterligere.
Markedsføring
Med dette lar du oss samle inn markedsføringsrelatert data via tredjeparts informasjonskapsler.
Ved å aktivere denne informasjonskapselen hjelper du oss med å forbedre opplevelsen din ytterligere
Statistikk
Disse informasjonskapslene samler inn informasjon om hvordan du bruker et nettsted, som hvilke sider du besøkte og hvilke lenker du klikket på. Ingen av denne informasjonen kan brukes til å identifisere deg. Det hele er samlet og derfor anonymisert
Personvern
Les mer om bruken av informasjonskapsler på denne nettsiden i vår personvernerklæring.
DITT PERSONVERN
Vi bruker informasjonskaplser (cookies) på våre nettsteder, for å forstå hvordan du bruker nettstedet, for å forbedre opplevelsen og tilpasse annonsering. Du kan lese mer om dette i vår personvernerklæring.